Tribulus Qmax 90% saponinů 90 +10 kapslí ZDARMA

Tribulus Qmax 90% 100 tob (1)
Doporučujeme 100% přírodní

550 mg Tribulusu 90% tj. 495 mg saponinů v jedné kapsli. TRIBULUS Qmax 90% patří k nejsilnějším legálním přípravkům na podporu produkce testosteronu na trhu. Více informací

 Skladem > 5 ks
299,00
260 bez DPH
DPH:
15 %
ks
Výrobce:
ALVIFIT, s.r.o.
EAN:
8595647900520
Záruka:
uvedena na obalu

Unikátní kombinace výtažků na podporu brutálního růstu svalové hmoty, pro lepší regeneraci a zvýšení celkové vitality a výkonnosti. Kořen rostliny Whitania somnifera, označovaný taktéž jako indický ženšen, je znám pro své pozitivní účinky při boji proti negativním vlivům vnějšího prostředí - nemoci, stres, velká fyzická zátěž.  Účinná kombinace těchto vzájemně se podporujících složek pro Váš maximální výkon - kdekoli !

550 mg TRIBULUS 90% tj. 495 mg saponinů v jedné kapsli

Doporučené dávkování:
Používejte jednu kapsli denně na 26 kg tělesné hmotnosti. Denní dávku rozložte do průběhu dne. Maximálně užívejte 2 kapsle najednou. Zapijte dostatečným množstvím tekutiny. Maximální dávka je 6 kapslí za den.

Složení - aktivní látky v 1 kapsli:
550 mg Tribulus terrestris, 90% saponinů
100 mg Whitania somnifera radix

Celkové složení kapslí:
Extrakt z rostliny Tribulus terrestris (Kotvičník zemní), Whitania somnifera (Vitánie snodárná - kořen), stearan hořečnatý, fosforečnan vápenatý, obal: želatinová kapsle

Upozornění:
Tento výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Přípravek neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. V případě, že máte jakékoli zdravotní obtíže, či užíváte jakékoli léky, poraďte se o užívání přípravku se svým lékařem. Spotřebujte do data uvedeného na obalu. Vhodné pro sportovce.

Skladování:
Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchém prostředí v teplotě +5 až +25 °C. Chraňte před přímým slunečným zářením. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

Obsah:
90+10 kapslí

Parametry

Určení: k nabrání svalové hmoty

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů

Mohlo by Vás také zajímat