O nás

Kdo jsme?
Jsme parta lidí, která miluje pohyb a sport. Znalosti, které máme v oblasti fitness, předáváme v rámci školení budoucích instruktorů fitness v trenérské škole Fitpraha.
Velké množství našich instruktorů a jejich poptávka po zdravých doplňcích stravy bez chemie, nás inspirovali k založení firmy ALVIFIT, s. r. o.

Proč?
Pro koho je pohyb a zdravý životní styl nedílnou součástí života, bude chtít dát svému tělu maximum, a to i v oblasti výživy. Jsme zastánci vyvážené a pestré stravy, která je dle našeho názoru nenahraditelná, ale pokud náš organismus vyžaduje více živin, než jsme schopni v běžném jídle přijmout, je zapotřebí doplňků stravy.
Jako aktivní profesionální sportovci jsme hledali suplementy, které by neobsahovaly syntetické látky, umělá sladidla, chemické stabilizátory a zahušťovadla .
A tady začíná náš příběh.

Začátek
Aleš Vítek a Roman Beneš – to jsme my, kteří se rozhodli jít těžší, ale zdravější cestou.
Na trhu neexistuje firma, která by používala pouze přírodní barviva, aromata a sladidla – tedy už ano :)
Po dlouhém vývoji, testování a přípravách jsme přišli s novými, čistě přírodními produkty.

Filozofie firmy
Business je důležitý, a neskrýváme, že jedním z cílů je i zisk. Ale na prvním místě je zdraví. Chceme mít možnost používat a nabídnout vám produkty, které jsou pro tělo maximálním přínosem a nebudou obsahovat syntetické složky.

- čistě přírodní produkty – jde to i bez chemie
- vysoká kvalita – netvrdíme, že jsou vždy nejlepší, ale vždy se snažíme o nejlepší poměr cena/kvalita
- výroba probíhá v ČR
- jsme výrobci – celý proces výroby řídíme a jsme jeho fyzickými účastníky
- unikátní receptury, které pečlivě konzultujeme s odborníky ve svém oboru a širokou skupinou našich kolegů  - sportovců rekreačních i vrcholových

Poděkování
Pokud jste dočetli až sem… děkujeme.
Pokud se rozhodnete užívat, nebo jen vyzkoušet naše vyvážené a přírodní produkty, děkujeme znovu a věříme, že vaše tělo Vám v budoucnu poděkuje také.
Pokud máte nějakou připomínku, nápad, kritiku prosíme, dejte nám vědět.  Podněty od Vás nám umožňují posouvat se vpřed.