O nás

Kdo jsme?
Aleš Vítek a Filip Hanták bývalí vrcholoví a profesionální sportovci fotbalu a ledního hokeje. Nyní předáváme bohaté znalosti v rámci školení budoucích instruktorů fitness v trenérské škole Fitpraha Academy a Fitness Education. Věnujeme se také osobním tréninkům ve fitku Fitness Star a Core studiu.

 

Proč?

Sport a zdravý životní styl je nedílnou součástí našeho života, kde potřebujeme dát svému tělu maximum a to i v oblasti kvalitní výživy. Jako aktivní profesionální sportovci jsme hledali suplementy, které by neobsahovaly syntetické látky, umělá sladidla, chemické stabilizátory a zahušťovadla, bohužel neúspěšně.

Vysoká poptávka po zdravých doplncích stravy bez chemie i od našich instruktorů a klientů, nás inspirovala k založení firmy, která takové produkty nabídne.

Vznikl Alvifit, kde vyrábíme čistě přírodní produkty z vysoce kvalitních surovin nejen pro sportovce.

 

Naše filozofie

Jsme zastánci vyvážené a pestré stravy, která je dle našeho názoru nenahraditelná, ale pokud náš organismus vyžaduje více živin, než jsme schopni v běžném jídle přijmout, je zapotřebí kvalitních doplňků stravy.

Na prvním místě je zdraví a chceme mít možnost používat a nabízet vám produkty, které jsou pro tělo maximálním přínosem a nebudou obsahovat syntetické složky.

 

Produkty:

- čistě přírodní produkty – jde to i bez chemie.

- vysoká kvalita – vybíráme pouze suroviny té nejvyšší kvality od prověřených dodavatelů.

- unikátní receptury, které pečlivě konzultujeme s odborníky ve svém oboru a širokou skupinou našich kolegů  - sportovců rekreačních i vrcholových.

- jsme výrobci – celý proces výroby řídíme a jsme jeho fyzickými účastníky.

 


Budeme rádi zvaše připomínky, nápady i kritiku. Podněty od Vás nám umožňují posouvat se vpřed a neustále zlepšovat produkty i kvalitu služeb.