Magnesium SEA POWER Vysoce vstřebatelný hořčík organického původu

Magnesium SEA POWER (1)
Novinka 100% přírodní

Hořčík Aquamin se získává z čistých vod Irského moře. Je to nejúčinnější a optimálně absorbovatelná forma hořčíku (hydroxidová a citrátová forma). Jedná se o přírodní, biologicky aktivní hořčík organického původu. Vedle… Více informací

 Skladem > 5 ks
299,00
260 bez DPH
DPH:
15 %
ks
Výrobce:
ALVIFIT, s.r.o.
EAN:
8595647900568
Záruka:
uvedena na obalu

Hořčík Aquamin se získává z čistých vod Irského moře. Je to nejúčinnější a optimálně absorbovatelná forma hořčíku (hydroxidová a citrátová forma). Jedná se o přírodní, biologicky aktivní hořčík organického původu. Vedle hořčíku Aquamin Mg obsahuje dalších 70 makro, mikro a stopových prvků. 
Nedostatek hořčíku způsobuje křeče, únavu, vyčerpání, nervové vyčerpání.
Horčík přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, normální činnosti nervové soustavy, normální činnosti svalů, normální psychické činnosti.

Složení: Hydroxid hořečnatý, želatina (tobolka)

Doporučené denní dávkování:  1-3 kapsle denně, zapijte dostatečným množstvím vody.. Nepřekračujte doporučenou denní dávku

 

Upozornění
Tento výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Přípravek neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Není určeno pro děti, těhotné a kojící matky. V případě že máte jakékoli zdravotní obtíže, či užíváte jakékoli léky, poraďte se o užívání přípravku se svým lékařem. Spotřebujte do data uvedeného na dně obalu. Vhodné pro sportovce.

Skladování
Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchém prostředí v teplotě +5 až + 25 °C. Chraňte před přímým slunečným zářením. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů