Magnesium SEA POWER Vysoce vstřebatelný hořčík organického původu

Magnesium SEA POWER (4)
  • Magnesium SEA POWER (4)
  • Magnesium SEA POWER (1)
  • Magnesium SEA POWER (2)
  • Magnesium SEA POWER (3)
Novinka 100% přírodní

Hořčík Aquamin se získává z čistých vod Irského moře. Je to nejúčinnější a optimálně absorbovatelná forma hořčíku (hydroxidová a citrátová forma). Jedná se o přírodní, biologicky aktivní hořčík organického původu. Vedle… Více informací

 Skladem > 5 ks
249,00
217 bez DPH
DPH:
15 %
ks
Výrobce:
ALVIFIT, s.r.o.
EAN:
8595647900568
Záruka:
uvedena na obalu

Hořčík Aquamin se získává z čistých vod Irského moře. Je to nejúčinnější a optimálně absorbovatelná forma hořčíku (hydroxidová a citrátová forma). Jedná se o přírodní, biologicky aktivní hořčík organického původu. Vedle hořčíku Aquamin Mg obsahuje dalších 70 makro, mikro a stopových prvků. 
Nedostatek hořčíku způsobuje křeče, únavu, vyčerpání, nervové vyčerpání.
Horčík přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, normální činnosti nervové soustavy, normální činnosti svalů, normální psychické činnosti.

Složení: Hydroxid hořečnatý, želatina (tobolka)

Doporučené denní dávkování:  1-3 kapsle denně, zapijte dostatečným množstvím vody.. Nepřekračujte doporučenou denní dávku

 

Upozornění
Tento výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Přípravek neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Není určeno pro děti, těhotné a kojící matky. V případě že máte jakékoli zdravotní obtíže, či užíváte jakékoli léky, poraďte se o užívání přípravku se svým lékařem. Spotřebujte do data uvedeného na dně obalu. Vhodné pro sportovce.

Skladování
Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchém prostředí v teplotě +5 až + 25 °C. Chraňte před přímým slunečným zářením. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

Magnesium SEA POWER (1) Magnesium SEA POWER (2) Magnesium SEA POWER (3)
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů