L-Arginine Premium 100 kapslí

L-Arginine Premium Strong 100 tob (1)
100% přírodní

Arginin - volná tzv. semiesenciální aminokyselina je výchozím prvkem syntézy oxidu dusnatého (Nitric Oxide) Více informací

 Skladem > 5 ks
199,00
173 bez DPH
DPH:
15 %
ks
Výrobce:
ALVIFIT, s.r.o.
EAN:
8595647900537
Záruka:
uvedena na obalu

Arginin - volná tzv. semiesenciální aminokyselina je výchozím prvkem syntézy oxidu dusnatého (Nitric Oxide), který způsobuje uvolnění a rozšíření cév. Tím tedy napomáhá většímu přívodu kyslíku a potřebných živin pro svalovou tkáň. Lidské tělo si dokáže tuto aminokyselinu vyprodukovat, avšak během intenzivní fyzické aktivity nemusí být vlastní produkce dostatečná.


Doporučené dávkování
Užívejte 2 kapsle 2 - 3x denně ideálně na lačno.
Maximální denní dávka je 6 kapslí.

Složení – aktivní látky v 1 kapsli
650 mg Premium Natural L-Arginine
Celkové složení kapslí
L-Arginine báze, stearan hořečnatý, maltodextrin, obal: želatinová kapsle

Upozornění
Tento výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno pro děti, těhotné a kojící matky. Výrobek neužívejte při oparu a schizofrenii. V případě, že máte jakékoli zdravotní obtíže, či užíváte jakékoli léky, poraďte se o užívání přípravku se svým lékařem. Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu.

Skladování
Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchém prostředí v teplotě +5 až + 25 °C. Chraňte před přímým slunečným zářením. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím, nebo skladováním.

Obsah
100 kapslí

Parametry

Určení: k nabrání svalové hmoty, k regeneraci svalů

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů

Mohlo by Vás také zajímat