CREATINE monohydrate 500g

CREATINE monohydrate (3)
Doporučujeme

Použití: - v období zvýšené fyzické zátěže - při potřebě budování svalové hmoty - pro zvýšení dynamické síly Více informací

 Skladem > 5 ks
249,00
217 bez DPH
DPH:
15 %
ks
Výrobce:
ALVIFIT, s.r.o.
EAN:
8595647900018
Záruka:
uvedena na obalu

Doporučení
Velmi účinná je kombinace kreatinu a L-glutaminu. Doporučujeme současný přímem jednoduchých cukrů, například rozmíchat kreatin do 2 dcl džusu, případně slazeného iontového nápoje, nebo přijmout současně s D-glukozou (glukopur). Připravený nápoj je nutné bez odkladu spotřebovat, jelikož roztok kreatinu monohydrátu rychle degraduje.
 
Doporučené dávkování:
Doporučené dávkování v prvních 14ti dnech je 5 g přípravku 3x denně. Po této fázi nasycení doporučujeme užívat tzv. udržovací dávku a to 5 g denně. Po 4 týdnech užívání doporučujeme přípravek na 4 týdny vynechat.
5g – zarovnaná polévková lžíce
Nedoporučujeme překračovat nejvyšší denní dávku 15 g.

Upozornění
Tento výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Přípravek neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Není určeno pro děti, těhotné a kojící matky. V případě že máte jakékoli zdravotní obtíže, či užíváte jakékoli léky, poraďte se o užívání přípravku se svým lékařem. Spotřebujte do data uvedeného na dně obalu. Vhodné pro sportovce.

Skladování
Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchém prostředí v teplotě +5 až + 25 °C. Chraňte před přímým slunečným zářením. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

Váha obsahu 500g

Parametry

Určení: k nabrání svalové hmoty

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů

Mohlo by Vás také zajímat